Вечность воплощёная в камне

ЩЕБІНЬ ДЕКОРАТИВНИЙ

Декоративний щебінь широко використовується в ритуальній сфері для благоустрою, декорування та окультурення ділянок поховання. Застосувавши щебінь, можна надати місцю поховання доглянутий вигляд. Засипання щебеню на плівку або цементну стяжку запобігає проростанню бур’янів, захищає елементи пам’ятника і огорожі від забруднення піском під час дощу.

Стійкість щебеню до атмосферних впливів (морозостійкість, зносостійкість, відсутність зміни забарвлення при дії прямих сонячних променів) гарантує збереження охайного вигляду ділянки тривалий час. Відвідуючи місце поховання не настільки часто в силу різних обставин, Ви можете бути впевнені в тому, що ділянка буде доглянутою та охайною.

Для виробництва використовуються традиційні ритуальні кольори: червоні, чорні, зелені, жовті, білі, сині, фіолетові.

Ви можете не боятися експериментувати з поєднанням кольорів в залежності від композиції надмогильної споруди.

Оптимальний підбір температурного та часового режимів під час сушіння, дозволяє досягти глянсової поверхні. Гідрофобні властивості гранітної сировини чинять також позитивну дію на якість і довговічність забарвленого щебеню, конструктивне рішення покриття кожного зерна емаллю, покращує адгезію.

Інструкція з засипання поховань щебенем:

  1. Підготовка ґрунту:

а) необхідно спланувати рельєф, на місці засипання використовувати штикову або совкову лопату, граблі.

б) видалити великі кореневища бур’янів.

  1. Ізоляція ґрунту:

Пропонуємо способи запобігання проростання трави:

  1. витравлювання рослинності хімікатами (раундап);
  2. простелити місце засипання щільним матеріалом (плівка поліетиленова, руберойд тощо) застосовується, якщо поруч може бути ще поховання;
  3. дорожчий і надійний – бетонна стяжка товщиною не менше 5 см застосовується, якщо поховання сформоване.

І в першому і в другому випадку необхідно зробити дренаж в найнижчому місці для відтоку води в разі опадів.

3. Обрамлення поховання:

Для того, щоб щебінь не розсипався за межі ділянки поховання, необхідно по периметру останнього встановити перешкоду (опалубку бетонну, бордюр – гранітний, мозаїчний, тротуарний і т.п.)

  1. Підготовка до засипання:

У разі, якщо використовується перший спосіб ізоляції ґрунту, необхідно, для уникнення продавлювання ізоляційного матеріалу (плівки, руберойду і т.п.), розсипати шаром піску (милець) 3-5 см і ущільнити (трамбівкою).

  1. Засипання:

Відкрийте мішок зі щебенем гострим предметом і обережно, не порушуючи попереднього шару, рівномірно висипте щебінь на підготовлену поверхню. Висипавши останній мішок, рівномірно розрівняйте всю площу.

Пакувальні мішки необхідно викинути на смітник !!!